Vzory dotazníkov

Začnite s tvorbou
on-line dotazníka!

Vyberte šablónu, upravte podľa svojich potrieb a realizujte prieskum na našej platforme ešte dnes.

Bezplatne otestovať alebo poznajte všetky Možnosti

Dôverujú nám:

AXA Mall CSOB KB M. Kultury
Dotazník na mobilnom telefóne
ikona

Ostatní

Vyskúšajte demografické prieskumy - zhromažďuje veľké množstvo vyplnení o obecných potrebách alebo návykoch veľkých komunít.

ikona

Vzdelávanie a škola

Použite dotazníky pre výskum k diplomovej práci alebo vstupte do prieskumu pre rodičov, študentov a učiteľov vo vzdelávacích inštitúciach.

ikona

Ostatní

Vyskúšajte demografické prieskumy - zhromažďuje veľké množstvo vyplnení o obecných potrebách alebo návykoch veľkých komunít.

Netquest je platforma na tvorbu a analýzu on-line prieskumov.

Pomocou jednoduchých sprievodcov môžete vytvoriť prieskum a odoslať ho vašej cieľovej skupine, napr. klientom, zamestnancom alebo akejkoľvek sociálnej skupine.

Bezplatne otestovať
náhľad užívateľského rozhrania
Ikony rozhrania

On-line dotazníky - ako začať?

Prieskumy umožňujú získať informácie od veľkého počtu ľudí. Celkový počet vyplnení dotazníka závisí na tom, aké otázky pokladáte a ako ich budete formulovať. Snažte sa vytvoriť. čo najjednoduchšie a najzrozumiteľnejšie obsah pre príjemcov. Pokiaľ chcete zachovať správnu kvalitu prieskumu, použite príslúšné typy otázok.

K dispozícií máte 18 typov otázok, vrátane otázky Net Promoter Score. Pokiaľ potrebujete vytvoriť dotazník na konkrétnu tému, zaregistrujte sa na našej platforme a vyberte jednu z pripravených dotazníkových šablón, napr. prieskum spokojnosti zákazníkov, spokojnosť po kontakte so zákazníckym servisom, prieskum webových stránok. ako vytvoriť dokonalý dotazník taktiež sa dozviete z článku na našom blogu.